Jump to content

Fundraising/Translation/Email 1/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Email 1 and the translation is 85% complete.

Please read a personal appeal from Wikipedia's founder

Drogi/Droga %%FIRSTNAME%!

Drogi darczyńco,

Dziękujemy za Twoją pomoc w utrzymaniu Wikipedii on-line i bez reklam. Minął już rok od kiedy prosiliśmy Cię o wsparcie. To Twoje coroczne przypomnienie.

Jeśli każdy z naszych dotychczasowych darczyńców wsparłby nas dziś ponownie, nie musielibyśmy martwić się o fundusze do końca roku. Pomóż nam dalej ulepszać Wikipedię.

Jesteśmy niewielką organizacją non-profit, ale utrzymujemy jedną z pięciu najczęściej odwiedzanych stron w Internecie. Mamy tylko 200 pracowników, ale nasze strony odwiedza 500 milionów użytkowników i ponosimy takie same koszty, jak pozostałe popularne strony internetowe: opłacamy serwery, energię elektryczną, programistów i różnorakie projekty.

Wikipedia to coś wyjątkowego. Jest jak biblioteka publiczna albo ogólnodostępny park. Jest niczym świątynia dla umysłów – miejsce, do którego każdy może wejść, by wzbogacić swoją wiedzę i dzielić się tym, czego się sam nauczył.

Aby zachować naszą niezależność, nigdy nie będziemy wyświetlać reklam. Nie pobieramy wsparcia finansowego od żadnego rządu. Utrzymujemy się z darowizn od naszych czytelników. Teraz prosimy o Twoje wsparcie.

Jeśli Wikipedia jest dla Ciebie użyteczna, poświęć minutę na to, by utrzymać ją on-line i bez reklam na kolejny rok.

Dziękuję!

Jimmy Wales
założyciel Wikipedii


Otrzymujesz tę wiadomość jako darczyńca na rzecz Wikimedia Foundation. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać żadnych wiadomości od Wikimedia Foundation w przyszłości, usuń swój adres e-mail.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
United States of America