Jump to content

Fundraising/Translation/Email 1/sk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Email 1 and the translation is 100% complete.

Prečítajte si osobnú výzvu zakladateľa Wikipédie

Vážený/á %%FIRSTNAME%,

Vážený prispievateľ,

Vďaka za pomoc pri udržiavaní Wikipédie zostať v prevádzke bez reklám. Uplynul už rok odvtedy, čo sme naposledy žiadali o príspevok. Toto je vaša výročná pripomienka.

Pokiaľ by všetci naši predchádzajúci prispievatelia prispeli opäť dnes, po zvyšok roka by sme sa nemuseli strachovať o financie. Pomôžte nám prosím vrátiť sa späť k zlepšovaniu Wikipédie.

Sme malá nezisková organizácia, ktorá spravuje piatu najnavštevovanejšiu webstránku na svete. Máme len 200 zamestnancov, ale obsluhujeme 500 miliónov používateľov a máme náklady ako každé iné populárne weby: servery, energie, programy a ľudia.

Wikipédia je niečo špeciálne. Niečo ako knižnica alebo verejný park. Je ako chrám pre myseľ, miesto kam môžeme všetci prísť rozmýšľať a učiť sa.

Aby sme ochránili našu nezávislosť, nebudeme nikdy prevádzkovať reklamy. Nedostávame žiadne vládne príspevky. Prežívame len vďaka príspevkom od našich čitateľov. A práve teraz by sme chceli o takýto príspevok požiadať.

Ak je pre vás Wikipédia užitočná, venujte prosím jednu minútu svojho času a pomôžte tak Wikipédii byť v prevádzke a bez reklám aj ďalší rok.

https://donate.wikimedia.org

Vďaka,

Jimmy Wales
Zakladateľ Wikipédie


Tento email dostávate ako vážený darca Nadácie Wikimédia. Pokiaľ si neželáte v budúcnosti dostávať žiadne emaily, môžete sa hneď odhlásiť.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
United States of America