Fundraising 2009/appeal/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Звернення засновника Вікіпедії, Джиммі Вейлза[edit]

Сьогодні я прошу вас зробити пожертвування й підтримати Вікіпедію.


Я почав її створювати в 2001 році, і протягом восьми років її існування мені приємно було бачити, як сотні тисяч добровольців приєднуються до нас, щоб створити найбільшу енциклопедію в історії людства.


Вікіпедія - не комерційний сайт. Це - творіння спільноти, що пишеться і фінансується такими ж людьми, як і Ви. Більше 340 мільйонів чоловік використовують Вікіпедію щомісяця - це майже третина користувачів Інтернету усього світу. Ви - частина нашої спільноти.


Я вірю в нашу справу. Я вірю, що Вікіпедія постійно поліпшується. У цьому вся суть. Одна людина пише статтю, інша її поліпшує, і з часом вона стає усе кращою і кращою. Якщо ви вважаєте Вікіпедію корисною вже сьогодні, то уявіть, як багато ми можемо разом досягти через 5, 10, 20 років.


Вікіпедія демонструє здатність звичайних людей робити надзвичайні речі. Звичайні люди, як усі ми, пишуть Вікіпедію, слово за словом. Звичайні люди, як усі ми, матеріально підтримують її. Це - доказ того, що спільними зусиллями ми можемо змінити світ.


Ми повинні оберігати простір, де виконується ця важлива робота. Ми повинні оберігати Вікіпедію. Ми хочемо, щоб вона залишалася безкоштовною і вільною від реклами. Ми хочемо, щоб вона залишалася відкритою - Ви можете використовувати інформацію з Вікіпедії так, як хочете. Ми хочемо, щоб вона продовжувала рости, розповсюджуючи знання і запрошуючи до участі кожного.


Фонд Вікімедіа - неприбуткова організація, яку я створив 2003 року для керування, розвитку, забезпечення підтримки й захисту Вікіпедії. На десять мільйонів доларів США в рік фонд, у якому працює менше 35 чоловік, керує п'ятим у світі за кількістю читачів сайтом. Я прошу Вашої допомоги, щоб ми змогли продовжити роботу.


Уявіть собі світ, де кожний має вільний доступ до всіх накопичених людством знань. Ось чого ми прагнемо! І з Вашою допомогою ми досягнемо цього!


Дякую за користування Вікіпедією. Ви - частина її історії: будь ласка зробіть свій внесок сьогодні

Джиммі Вейлз

Заcновник Вікіпедії