גיוס תרומות 2012/תרגום/MikeC פנייה מ

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/MikeC Appeal and the translation is 100% complete.

1

כשאני הייתי ילד, התחלתי לקנות ספרים על דיג. עד עכשיו, כבר אספתי יותר מ 600 ספרים בנושא. דגתי במקומות שונים בעולם. יש אנשים שחושבים שזה ספורט אזוטרי, אבל אני אוהב את זה.

לאחר ששירתי בחיל האוויר האמריקאי במשך 28 שנים - ונסעתי בכל רחבי העולם - יצאתי לפנסיה ועברתי למונטנה, שבה אני יכול ליהנות מהדיג ומהטיולים כמה שארצה.כשאני לא מבלה בחיק הטבע, אני כותב עליו בוויקיפדיה.

אף אחד לא משלם לי כדי לעשות את העבודה הזאת. אני עושה את זה כי אני מאמין במשימה של ויקיפדיה: להביא את סך כל הידע האנושי לכל אדם בעולם. בחינם.

ויקיפדיה קיימת שלא למטרות רווח, ואני חושב שזו הדרך היחידה. אין בעלי מניות להרשים, אין חשבונות בנק להעשיר. כך ויקיפדיה יכולה להיצמד לשליחותה ועקרונותיה. זו הסיבה שאני תורם קצת בכל שנה.

אני מקווה שהשנה תצטרף אליי בלתרום בחזרה.

Bio

מייק קליין גדל בדרום קליפורניה, והצטרף לחיל האוויר של ארצות הברית בשיאה של מלחמת וייטנאם. הוא שירת בצבא במשך 28 שנים, ופרש מתפקידו בדרגת סגן אלוף בשנת 1996. כיום הוא חי במונטנה, שם הוא עובד כיועץ אסטרטגי. הוא כותב בוויקיפדיה על הגאוגרפיה הטבע, והפארקים לאומיים של מונטנה, וכמובן, גם דיג בעזרתם של יותר מ 600 ספרים מספרייתו.