Jump to content

Strategy/Wikimedia Foundation/2016/Community consultation/fa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia Foundation/2016/Community consultation and the translation is 85% complete.
Outdated translations are marked like this.


به استراتژی همفکری عمومی بنیاد ویکیمدیا 2016 خوش آمدید. تا سال 2015 این بنیاد در جستجوی چگونگی اولویت بندی کارها بود تا بهترین حمایت از اهداف شود ، اما هنوز ازسال 2010تا 2015 به نقشه راهبردی نرسیده است. هدف از این همفکری کمک به دپارتمان بنیاد ویکیمدیا معین کردن خط مشی است ، این کار از ابتدای ژوئیه 2016 شروع میشود و تا 12 الی 24 ماه پس از آن ادامه دارد.

Strategy approaches report

بر اساس چشم انداز ما ، استراتژی همفکری در 2010 و 2015 ، و پژوهش در آثار خارجی ، ما سه حوزه تمرکز برای بنیاد داریم: رسیدن جامعه به دانش (اطلاعات بیشتر درمورد آنچه دنبال میکنیم). کارکنان بنیاد و چند گروه کوچک مردمی که راه حلهایی برای مشکلات کلیدی میدهند و ایده هایی برای تمرکز بر داده های ورودی زبان خود دارند.در حال حاضر کار ما تعیین کردن همکاری با جوامعی است که استراتژی اولویت بندی این سه حوزه را در دید ما به بهترین روش انجام دهد.

این مشاوره شامل سه صفحه، هر کدام بر یک منطقه مختلف موضوع. در هر صفحه، ما خواهد شد یک سوال در مورد چگونگی گسترده شما فکر می کنم بنیاد ویکیمدیا بهترین تواند حل و فصل چالش عمده ای خاص در آن منطقه تمرکز درخواست شما. در زیر است که، ما شش جهت بالقوه ما ممکن است به ناحیه تمرکز را فهرست می کنیم. با توجه به زمان و منابع محدود، ما می توانید همه آنها را انجام نمی. ما را انتخاب کنید در میان آنها. ما از شما درخواست برای کمک به اولویت بندی روش های ما با انتخاب دو یا سه که شما فکر می کنم مهم ترین برای ما به تمرکز بر. شما همچنین ممکن است، به تناوب و یا علاوه بر این، اضافه کردن رویکرد خود را. تمام اطلاعات جمع آوری خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اطلاع اولویت نهایی در طرح سالانه ما. لطفا توجه داشته باشید که این بنیاد همچنین با استفاده از توان معیارهای زیر را در فرآیند اولویت بندی آن: منابع مورد نیاز، توانایی بنیاد به تاثیر و بهترین جا برای کار توسط بنیاد (در مقابل کار است که توسط داوطلبان و یا وابسته به انجام می شود).

لطفا رعایت کنید انتظارات فضای دوستانه هنگام به اشتراک گذاری افکار خود و یا بحث در مورد دیگران.

اطلاعات بدست آمده از همفکران کمک خواهد کرد به جلو رفتن استراتژی


align=right Thank you for contributing your thoughts to this consultation!

زمان گذاری ها

تاریخ رسیدن به اهداف:

  • 11 ژانویه : قرار دادن صفحات برای ترجمه
  • 18 ژانویه : راه اندازی همفکری جمعی درباره ی سوالات کلیدی
  • 15 فوریه : جمع بندی همفکری
  • از 26 فوریه : منتشر کردن تلفیقی از همفکری
  • 4 مارس: انتشار اولین پیش نویس راهبردی