Fundraising 2010/thank you/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Notice[edit]

 • Подяка від
  засновника Вікімедії Джиммі Вейлза

Quote[edit]

 • "Уявіть собі світ, в якому кожна людина має вільний доступ до всіх знань людства."
 • — Джиммі Вейлз, засновник Вікімедії

Thank You from Wikipedia founder, Jimmy Wales[edit]

Неймовірно.


Щороку Фонд «Вікімедіа» ставить перед собою мету, яка перевищує поточні потреби. Це вимушена міра, тому що проекти Вікімедіа продовжують зростати. Зараз Вікіпедія - це п'ятий за відвідуваністю сайт у світі, але, в порівнянні зі штатом сайту з десятку найпопулярніших, наш штат виглядає майже нічим.


Кожен рік світ об'єднується разом, щоб підтримати Вікіпедію та її дочірні сайти. Наш перший збір коштів був лише спробою спільноти купити для волонтера - майбутнього нашого технічного директора - дуже потрібний ноутбук.

Але цей рік трохи відрізняється від попередніх, тому що в цьому році ми святкуємо десяту річницю Вікіпедії. Це настільки значнимо, що ми починаємо його так, як починаємо: повністю забезпечуємо потреби бюджету Фонду Вікімедіа для підтримки Вікіпедії і дочірніх проектів, адже ми націлюємося на наступне десятиліття плідної спільної роботи.

Хоча ми і зібрали більше грошей в цьому році за попередні - $ 16 мільйонів - це був найменш тривалий збір коштів, який ми проводили.

Ось трохи статистики:

 • Більше 500 000 пожертвувань для фонду Вікімедіа.
 • Майже 130 000 пожертвувань місцевим відділенням Вікімедіа.
 • Два найуспішні дні під час збору пожертвувань в історії Вікіпедії.
 • Середній розмір пожертвування: близько $ 22.

Цей збір коштів мав усе, що ми любимо в проектах Вікімедіа: люди діють спільно; жертвують те, що мають - і в результаті виходить щось чудове. Пожертвування технолога з Мумбаї, Індія, брокера з Лондона і студента з Москви разом надають нам можливість працювати і підтримувати цю співпрацю весь наступний рік.

Тепер можна святкувати.

Від щирого серця, і сердець більше ста тисяч активних волонтерів,
щиро дякуємо вам!

Джиммі Вейлз
Засновник Вікіпедії


P.S. Для святкування десятиліття Вікіпедії волонтери по всьому світу влаштовують різні заходи. Більше інформації шукайте на http://ten.wikipedia.org. У тому випадку, якщо ви не встигли зробити пожертвування, то ніколи не пізно. Натисніть тут, щоб зробити пожертвування.

Вікіпедія 10[edit]

 • Вікіпедії виповнюється 10 років!
 • Натисніть, щоб дізнатися більше і взяти участь.