Jump to content

User:Keegan (WMF)/Rename confusion message/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page User:Keegan (WMF)/Rename confusion message and the translation is 100% complete.

ref: User:Pathoschild/2015_sul_rename_confusion

Upozornění na přejmenování můžete pravděpodobně ignorovat

Zdravím,

Nedávno jsme Vás kontaktovali ohledně potřeby přejmenování Vašeho účtu v souvislosti s dokončením přihlašování jednotlivých uživatelů.

Upozornění můžete s největší pravděpodobností ignorovat. Váš účet nejspíš přejmenován nebude, ale zkontrolujte si laskavě MergeAccount s vaším současným uživatelským jménem a ujistěte se, že máte svůj vlastní globální účet. Zpráva byla pro staré uživatelské jméno užívané dříve vaším účtem, váš alternativní účet nebo pro účet vámi vlastněného robota, který přesměrovává na tuto diskusní stránku. Staré uživatelské jméno musí být změněno, aby uvolnilo místo pro globální účet. Jestliže vlastníte globální účet, můžete přesměrování změnit po dokončení. Robot rozesílající zprávu reagoval na přesměrování a zanechal vám místo toho zprávu zde.

Pokud jste vlastníkem robota: přihlašte se prosím ke kterémukoli platnému účtu robota, jehož jste vlastníkem, a navštivte Special:MergeAccount a podle potřeby sjednoťte účty svých robotů.

Díky za Váš čas a omlouvám se za ten zmatek.

-- Keegan (WMF) (diskuse)