Місія

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Mission and the translation is 100% complete.

Концепція місії Фонду Вікімедіа описує поточну діяльність і її призначення, масштаби наших проектів і наші основні цінності. Виклад місії відрізняється від формулювання наших ідеалів. Наша поточна концепція місії, що є ретельно обробленою короткою версією відповідної статті Статуту Фонду та затверджена рішенням Ради опікунів в у квітні 2007 року, звучить так:

Місією Фонду Вікімедіа є заохочення та підтримка людей з усього світу в процесі збору та обробки освітньої інформації під вільними ліцензіями або у суспільному надбанні, та ефективного й глобального їх розповсюдження.

У співробітництві із мережею добровольців і незалежних організацій, що входять в рух Вікімедіа і включають регіональні відділи, тематичні організації, групи учасників, а також організації-партнери, Фонд надає інфраструктуру і організаційні рамки, необхідні для підтримки і розвитку багатомовних вікі-проектів та інших починань, службовців цієї місії. Фонд надасть вільний доступ до корисної інформації зі своїх проектів в мережі Інтернет безкоштовно, він залишатиметься таким довічно.

Вищенаведене є перекладом точної копії оригінального формулювання концепції місії. Пропозиції стосовно зміни формулювання слід залишати на сторінці Mission/Unstable, всі вони будуть розглянуті, рішення прийматимуться принаймні щорічно (кожний рік).

Дивись також наш статут, ідеали і цінності.