Jump to content

Місія

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Mission and the translation is 100% complete.

Концепція місії Фонду Вікімедіа описує поточну діяльність і її призначення, масштаби наших проектів і наші основні цінності. Виклад місії відрізняється від формулювання наших ідеалів. Наша поточна концепція місії, що є ретельно обробленою короткою версією відповідної статті Статуту Фонду та затверджена рішенням Ради опікунів в у квітні 2007 року, звучить так:

Місія Фонду Вікімедіа полягає в тому, щоб надавати можливості та залучати людей з усього світу до збору та розвитку освітнього вмісту під вільною ліцензією або у суспільному надбанні, а також до його ефективного та глобального розповсюдження.

У співробітництві із мережею індивідуальних добровольців і незалежних організацій руху, включаючи відділення, тематичні організації, групи користувачів, а також організації-партнери, Фонд надає основну інфраструктуру і організаційні рамки, необхідні для підтримки і розвитку багатомовних вікі-проектів та інших починань, які слугують цій місії. Фонд зробить та зберігатиме корисну інформацію зі своїх проєктів доступною в Інтернеті безоплатно, назавжди.

Пропозиції стосовно зміни формулювання слід залишати на сторінці Mission/Unstable, всі вони будуть розглядатися принаймні щорічно (кожний рік).

Дивись також наш статут, бачення і цінності.