Meta:Vertimo administratoriai

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:Translation administrators and the translation is 75% complete.
Outdated translations are marked like this.
Shortcut:
WM:TA
Šiame puslapyje pateikiama informacija apie MetaViki vertimo administratorius. Šiuo metu vyksta tam tikrų taisyklių išplėtimas ir kai kurių sprendimų techninis įgyvendinimas.

Vertimų administratoriai nurodo, kuriuos puslapius reikia išversti, naudojant puslapių vertėją, kuris yra vertimo plėtinio dalis. Be to, jie yra vieninteliai, galintys pašalinti vertimo plėtinio sukurtus ir išverstus puslapius.

Meta administratoriai gali save įrašyti į vertimo administratoriaus grupę arba pasišalinti iš jos, jei nori padėti kitiems vartotojams, jei tai reikalinga jiems patiems ir jie žino kaip šiomis teisėmis pasinaudoti. Administratoriai yra susipažinę su dokumentacija, atlikę testavimus, nes Meta nėra žaidimų aikštelė, o vertėjai nėra žaislai. Be to, bet kuris vartotojas, patekdamas užklausą, gali kreiptis į biurokratą, kad suteiktų vertimo administratoriaus teises. Biurokratai turi teises panaikinti vertimo administratoriaus teises.

Taip pat žiūrėti

  • Babilonas — tai pagrindinis vertimo portalas ir skelbimų lenta MetaViki vertėjams. Čia galima prašyti reikiamo vertimo.

Dokumentacija

Specialūs šios viki puslapiai