Meta:Správcovia prekladov

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:Translation administrators and the translation is 42% complete.
Outdated translations are marked like this.
Skratka:
WM:TA
Táto stránka poskytuje informácie o správcoch prekladov Meta-Wiki. V súčasnosti čaká na určité rozšírenie politiky a technické vykonávanie niektorých rozhodnutí.

Správcovia prekladu sú používatelia, ktorí majú technické schopnosti označiť stránky na preklad pomocou funkcie prekladu stránky, ktorá je súčasťou Translate extension. Okrem toho môžu ako jediné vymazať preložené stránky vytvorené rozšírením o preklad (avšak je nevyhnutný aj bežný správca).

Správcovia metaúdajov sa môžu do skupiny pridať (a odstrániť), ak sú ochotní pomôcť iným používateľom alebo to potrebujú a vedia, čo majú robiť (pretože si prečítali dokumentáciu a podľa možnosti ju otestovali – Meta nie je ihrisko a prekladatelia nie sú hračky). Ktokoľvek navyše môže o ňu požiadať (s rovnakými požiadavkami) miestnym byrokratom na Žiadosť o práva správcu. Byrokrati sú tiež schopní odstrániť pravicu.

See also

  • Babylon – Hlavný portál na preklad a nástenka pre väčšinu prekladateľov na Meta-Wiki alebo pre vyžiadanie chýbajúcich prekladov.

Dokumentácia

Special landing pages on this wiki