Meta:Správci překladů

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:Translation administrators and the translation is 100% complete.
Zkratka:
WM:TA
Tato stránka poskytuje informace o správcích překladů na Meta-Wiki. Některá rozšíření pravidel a zavádění některých rozhodnutí čekají na vyřízení.

Správci překladů jsou uživatelé, kteří mají technickou schopnost označit stránky k překladu pomocí funkce překladu stránek, která je součástí rozšíření rozšíření Překlad. Kromě toho jsou jediní, kteří mohou odstranit stránky přeložené pomocí rozšíření Překlad.

Správci na Metě se mohou do skupiny přidat (a vyřadit se), pokud jsou ochotni pomoci ostatním uživatelům nebo je potřebují a vědí, co dělat (protože si dokumentaci přečetli a pokud možno ji otestovali - Meta není hřiště a překladatelé nejsou hračky). Kterýkoli uživatel může také (se stejnými požadavky) požádat o toto právo místní byrokraty na Žádost o správcovská práva. Než podáte žádost o přidělení funkce správce překladů, procvičte si správné používání syntaxe překladu a do žádosti o přidělení funkce správce překladu uveďte vzorovou úpravu, která prokáže vaše praktické zkušenosti se syntaxí překladu. Byrokraté také mohou toto právo uživateli odebrat.

Viz též

  • Babylon — Hlavní překladatelský portál a nástěnka pro překladatele a správce překladů Meta-Wiki, kde lze také zažádat o chybějící překlad.

Dokumentace

Speciální vstupní stránky na této Wiki