Jump to content

Oznámenie o dokončení zjednotenia prihlasovacích účtov

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/Personal announcement and the translation is 62% complete.
Outdated translations are marked like this.

Váš účet bude premenovaný

Dobrý deň,

Vývojársky tým nadácie Wikimédia robí zmeny v rámci dlhodobého úsilia o poskytovanie nových a lepších nástrojov pre našich používateľov. Tieto úpravy znamenajú, že budete mať všade rovnaké používateľské meno. Umožní nám pridať nové funkcie, ktoré vám pomôžu lepšie upravovať a diskutovať, a umožní flexibilnejšie používateľské nástroje. Jedným z vedľajších následkov je, že používateľské účty budú musieť byť naprieč všetkými 900 projektami nadácie Wikimédia unikátne. Viac informácii nájdete v oznámení .

Váš účet bohužiaľ koliduje s iným účtom, taktiež nazvaným {{subst:PAGENAME}}. Aby sme zaistili, že budete obaja môcť aj naďalej používať wiki nadácie Wikimédia, premenujeme váš účet na {{subst:PAGENAME}}~{{WIKI}}. Váš účet bude spolu s mnohými ďalšími premenovaný v Auguste 2013.

Váš účet bude fungovať ako predtým a zostanú vám pripísané vaše doterajšie úpravy, ale pri prihlasovaní budete musieť používať nové používateľské meno. Pokiaľ sa vám vaše nové používateľské meno nepáči, budete na Mete môcť požiadať o spätné premenovanie, prípadne môžete Augustom 2013 požiadať administrátora, aby vás na tejto wiki premenoval na akékoľvek používateľské meno.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation