Jump to content

Оголошення про фінальну стадію створення єдиних облікових запитів/Персональне повідомлення

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/Personal announcement and the translation is 100% complete.

Ваш обліковий запис буде перейменовано

Привіт!

Команда розробників Вікімедіа впроваджує деякі зміни в роботі облікових записів у рамках чергового покращення інструментарію, зокрема повідомлень між різними Вікіпроектами. Внаслідок цих змін Ви матимете однакове ім'я користувача в усіх проектах. Це дозволить нам впровадити нові опції, які покращать Ваші можливості редагувати, обговорювати і дозволить більш гнучке керування правами необхідними для використання інструментів. Так виходить, що надалі кожен користувач зможе мати лише одне, унікальне для всіх 900 проектів Вікімедіа, ім'я. Більше інформації на сторінці оголошень.

На жаль, інша особа використовує таке саме ім'я користувача, «{{subst:PAGENAME}}», десь іще. Для того, щоб Ви обоє мали можливість надалі користуватися усіма проектами Вікімедіа, ми зарезервували ім'я {{subst:PAGENAME}}~{{WIKI}}, яке буде лише у Вас. Якщо воно Вам подобається, то Вам не треба нічого робити. Якщо ні, Ви можете вибрати інше ім'я.

Ваш обліковий запис працюватиме як і раніше, збережеться історія Ваших редагувань, але Вам доведеться використовувати інше ім'я користувача для входу до системи.

Вибачте за незручності.

З повагою,
Кіган Пітерзелл
відповідальний за зв'язок зі спільнотою, Фонд Вікімедіа