SUL (Tek Kullanıcı Adı) duyurusu/Kişisel duyuru

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/Personal announcement and the translation is 50% complete.
Outdated translations are marked like this.

Kullanıcı adınız değiştirilecektir

Merhaba,

Wikimedia geliştirme ekibi, kullanıcılarımızın yeni ve daha iyi gelişmelerle donatılabilmesi için kullanıcı hesaplarının nasıl çalıştığı ile ilgili bazı değişiklikler yapmaktadır. Bu değişiklikler sonucunda her kullanıcı tüm Wikimedia projelerinde aynı kullanıcı adına sahip olacaktır ve böylece sizlere değişiklik yapabilmek ve görüş bildirebilmek için yeni olanaklar verebilme ve kullanıcı haklarında daha esnek yeniliklikler getirebilme olanağına kavuşacağız. Bunun ön koşullarından birisi kullanıcı adlarının 900 Wikimedia projesinin tamamında kullanılacak tek bir ad olmasıdır.

Maalesef kullanıcı adınız, {{subst:PAGENAME}} adlı başka bir hesapla çakıştı. İkinizin de gelecekte Vikimedya'nın vikilerini kullanabileceğinizden emin olmak için kullanıcı adınızı {{subst:PAGENAME}}~{{WIKI}} olarak yeniden adlandıracağız. Bu adlandırma diğer kullanıcılarla birlikte 2013 yılının Ağustos ayında yapılacaktır.

Hesabınız önceden olduğu gibi çalışmaya devam edecek ve şimdiye kadar yaptığınız değişiklikler hesabınızda görünnecektir; ancak oturumu açtığınızda yeni kullanıcı adınızı kullanmak zorundasınız. Eğer kullanıcı adınızı beğenmezseniz hesabınızı yeniden adlandırmak için Meta'ya başvurabilirsiniz. Ya da 2013 yılının Ağustos ayından önce kullanılmayan bir kullanıcı adı almak için yerel bürokratlardan bu vikide kullanıcı adınızın değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Verdiğimiz rahatsızlık için üzgünüz.

Yours,
Keegan Peterzell
Community Liaison, Wikimedia Foundation