Jump to content

Template:Usurpation requested/tr

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Usurpation requested and the translation is 100% complete.

You can use this template to notify users about usurpation requests.
Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

El koyma talebi

Merhaba, Usurpation requested. Meta üzerinde bulunan kullanıcı adı değiştirme sayfasında bir kullanıcı kullanıcı adınıza el koyma talebinde bulunulmuştur.

Eğer yeniden adlandırılmayı kabul ediyorsanız ve kullanıcı adınızın başka bir kullanıcı tarafından kullanılmasına karşı çıkmıyorsanız lütfen kullanıcı adınızla oturum açarak burada bunu belirtiniz. (Hangi kullanıcı adını almak istediğinizi söylerseniz kullanıcı adınız bu isim ile değiştirilecektir, aksi hâlde standart bir başka isim verilecektir.)

Eğer hiçbir şey yapmazsanız: Kullanıcı adınıza el koyma başvurusu bir süre sonra kabul edilecek ve kullanıcı adınız standarda uygun olarak bir başka ad ile değiştirilecektir. Daha sonra isterseniz bu adın yeni bir kullanıcı adı ile değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

Eğer kullanıcı adınıza el konulmasına itiraz ediyorsanız: lütfen oturum açın ve herhangi bir sayfada herhangi bir değişiklik yapın. Yapacağınız her türlü değişiklik kullanıcı adınıza el konulmasına engel olacaktır çünkü güncel değişiklik yapmış olan kullanıcıların adlarına el konulamaz.

Lütfen kullanıcı adınıza el konulduğunda değişiklik yapmaktan men edilmediğinizi dikkate alınız, tüm tercihleriniz, izleme listeniz, ya da diğer kullanıcı ayarlarınız kaybolmayacak, yeni kullanıcı adınıza aktarılacaktır.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.