Template:Usurpation requested/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Usurpation requested and the translation is 100% complete.

You can use this template to notify users about usurpation requests.
Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

Запит на узурпацію

Привіт, Usurpation requested. На сторінці |запитів до стюардів на перейменування користувачів (Мета-вікі) було подано запит на узурпацію або «перейняття» Вашого імені користувача, оскільки інший користувач хотів би використовувати його для редагувань.

Якщо Ви не заперечуєте проти перейменування й отримання нового імені користувача для того, щоб інший користувач міг використовувати Ваше поточне ім'я, будь ласка, увійдіть у систему й дайте відповідь тут, повідомивши про згоду (Ви також можете повідомити нам, яке ім'я користувача Ви хотіли б отримати, інакше ми перейменуємо Ваш обліковий запис за стандартною схемою іменування), або ж скористайтеся сторінкою Special:GlobalRenameRequest.

Якщо Ви не відреагуєте: запит невдовзі може бути виконано, і Ваш обліковий запис буде перейменовано за стандартною схемою (до Вашого поточного імені користувача буде додано назву Вашого основного проекту Вікімедіа). У будь-який момент після цього Ви зможете подати запит на перейменування свого облікового запису на нове, вибране Вами, ім'я користувача.

Якщо Ви заперечуєте проти перейменування: будь ласка, увійдіть у систему й залиште повідомлення на цій сторінці, чітко вказуючи, що Ви заперечуєте проти узурпації. Будь-яке заперечення з Вашого боку запобіжить узурпації.

Будь ласка, зверніть увагу, що навіть якщо Ваше поточне ім'я користувача буде узурповано, Ви все ще зможете редагувати, а Ваші дані не будуть втрачені; Ваші налаштування, список спостереження та інші користувацькі конфігурації збережуться за Вашим обліковим записом з новим іменем користувача.

Дякуємо за Ваш час.