Jump to content

Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations/et

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 46% complete.
Outdated translations are marked like this.
Üldine käitumisjuhis

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

Hääleta

Jah

Ei

Küsimus

Kas toetad üldkehtiva käitumisjuhendi jõustamist vastavalt esitatud suunistele?

See hääletus on osa üldkehtiva käitumisjuhendi jõustamissuuniste kinnitamise protsessist. Anna oma hääl allpool. Lisateabe saamiseks vaata Meta-Wiki hääletaja abilehte.

Please choose "no" or "yes". Votes with neither "no" or "yes" selected will not be included in the final count.

Kommentaarid võetakse kokku ja postitatakse vikisse anonüümsel kujul.

Other material

  • title: Üldkehtiva käitumisjuhendi jõustamissuuniste kinnitamine
  • jumptext: Hääletamine toimub keskses vikis. Sinna liikumiseks klõpsa alloleval nupul. Pane tähele, et hääletamisel kogutakse teatud teavet, sealhulgas sinu IP-aadressi ja kasutaja kohta, et tagada hääletuse terviklikkus. See teave kustutatakse 90 päeva pärast hääletuse lõppu ning see on nähtav ainult jälgijatele ja personalivalimise nõustajatele.
  • returntext: Üldkehtiva käitumisjuhendi projekt
  • unqualifiederror: Vabandust, sa ei paista olevat sobivate hääletajate nimekirjas Lisateabe saamiseks hääletajate sobivuse kohta ja selle kohta, kuidas end hääletajate nimekirja lisada, vaata palun hääletajate abilehte.