Powszechne Zasady Postępowania/Wytyczne egzekwowania/Głosowanie/Tłumaczenia

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 100% complete.
Powszechne Zasady Postępowania

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

Chcesz pomóc w tłumaczeniu? Przetłumacz brakujące wiadomości. Głosuj

Tak

Nie

Pytanie

Czy popierasz egzekwowanie Powszechnych Zasad Postępowania na podstawie poprawionych Wytycznych?

Niniejsze głosowanie jest częścią procesu ratyfikacji Wytycznych Egzekwowania Powszechnych Zasad Postępowania. Zagłosuj poniżej. W celu uzyskania większej ilości informacji, odwiedź stronę pomocy dla głosujących w serwisie Meta-Wiki.

Wybierz "Nie" albo "Tak". Głosy bez zaznaczonej żadnej opcji nie będą brane pod uwagę.

Jeśli masz komentarz dotyczący Wytycznych egzekwowania, wskaż, do której części odnoszą się Twoje uwagi i jakie one są. Komentarze będą publiczne, więc prosimy o nieujawnianie w nich danych osobowych. Dziękujemy.

Other material

  • title: Ratyfikacja poprawionych Wytycznych egzekwowania Powszechnych Zasad Postępowania
  • jumptext: Głosowanie odbędzie się na centralnej wiki. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do głosowania. Należy pamiętać, że podczas głosowania pewne informacje, w tym adres IP i przeglądarka, zostaną zapisane, aby umożliwić kontrolerom zapewnienie integralności głosowania. Informacje te zostaną usunięte 90 dni po zakończeniu wyborów i będą widoczne tylko dla kontrolerów i pracowników-doradców wyborczych.
  • returntext: Projekt – Powszechne Zasady Postępowania
  • unqualifiederror: Przepraszamy, ale nie jesteś wpisany/-a na listę uprawnionych do głosowania. Odwiedź stronę pomocy w celu znalezienia większej ilości informacji na temat uprawnień do głosowania, aby uzyskać więcej informacji na temat uprawnień wyborczych i informacji o tym, jak zostać dodanym do listy wyborców, jeśli się kwalifikujesz.