Jump to content

Powszechne Zasady Postępowania/Wytyczne egzekwowania/Głosowanie/Tłumaczenia

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 100% complete.
Powszechne Zasady Postępowania

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

Głosuj

Tak

Nie

Pytanie

Czy popierasz egzekwowanie Powszechnych Zasad Postępowania na podstawie poprawionych Wytycznych?

Niniejsze głosowanie jest częścią procesu ratyfikacji Wytycznych Egzekwowania Powszechnych Zasad Postępowania. Zagłosuj poniżej. W celu uzyskania większej ilości informacji, odwiedź stronę pomocy dla głosujących w serwisie Meta-Wiki.

Wybierz "Nie" albo "Tak". Głosy bez zaznaczonej żadnej opcji nie będą brane pod uwagę.

Jeśli masz komentarz dotyczący Wytycznych egzekwowania, wskaż, do której części odnoszą się Twoje uwagi i jakie one są. Komentarze będą publiczne, więc prosimy o nieujawnianie w nich danych osobowych. Dziękujemy.

Other material

  • title: Ratyfikacja poprawionych Wytycznych egzekwowania Powszechnych Zasad Postępowania
  • jumptext: Głosowanie odbędzie się na centralnej wiki. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do głosowania. Należy pamiętać, że podczas głosowania pewne informacje, w tym adres IP i przeglądarka, zostaną zapisane, aby umożliwić kontrolerom zapewnienie integralności głosowania. Informacje te zostaną usunięte 90 dni po zakończeniu wyborów i będą widoczne tylko dla kontrolerów i pracowników-doradców wyborczych.
  • returntext: Projekt – Powszechne Zasady Postępowania
  • unqualifiederror: Przepraszamy, ale nie jesteś wpisany/-a na listę uprawnionych do głosowania. Odwiedź stronę pomocy w celu znalezienia większej ilości informacji na temat uprawnień do głosowania, aby uzyskać więcej informacji na temat uprawnień wyborczych i informacji o tym, jak zostać dodanym do listy wyborców, jeśli się kwalifikujesz.