Jump to content

Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations/fa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/Enforcement guidelines/Voting/Translations and the translation is 92% complete.
آیین‌نامه فراگیر رفتاری

This page coordinates translation of the 2023 Universal Code of Conduct Enforcement Guidelines Ratification poll question.

رأی

بله

خیر

سوال

آیا از اجرای آیین‌نامه فراگیر رفتاری بر اساس دستورالعمل های اصلاح شده حمایت می کنید؟

این رای بخشی از روند تصویب دستورالعمل های اجرایی آیین‌نامه فراگیر رفتاری است. رای خود را در زیر ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر، به [$1 صفحه ی راهنمای رأی دهندگان] در متا ویکی مراجعه کنید.

لطفاً "نه" یا "بله" را انتخاب کنید. رای هایی که در آنها هیچ کدام از "نه" یا "بله" انتخاب نشده باشد در شمارش نهایی لحاظ نمی شوند.

اگر درباره دستورالعمل‌های اجرایی نگران هستید، لطفاً بخش یا بخش‌هایی را که نگران‌کننده هستند و نگرانی‌هایتان را مشخص کنید. نظرات در اختیار عموم خواهند بود. لطفا اطلاعات شخصی را در نظرات خود ارائه ندهید. با تشکر.

Other material

  • title: تصویب دستورالعمل های اجرایی اصلاح شده کد فراگیر رفتاری
  • jumptext: رأی گیری در یک ویکی مرکزی انجام خواهد شد. لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید تا با آن منتقل شوید. لطفاً توجه داشته باشید که هنگام رای دادن، اطلاعات خاصی از جمله آدرس IP و عامل کاربری شما جمع‌آوری می‌شود تا به مامورین شمارش آرا این امکان را دهد که از صحت رای اطمینان حاصل کنند. این اطلاعات 90 روز پس از پایان انتخابات حذف خواهد شد و فقط برای مامورین شمارش آرا و مشاوران انتخاباتی کارکنان قابل مشاهده خواهد بود.
  • returntext: آیین‌نامه فراگیر رفتاری\پروژه
  • unqualifiederror: متأسفانه به نظر نمی‌رسد شما در لیست رأی‌مندان باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهٔ شرایط واجد رأی بودن و نحوهٔ اضافه شدن به فهرست رأی‌مندان در صورت واجد شرایط بودن، از صفحهٔ راهنمای رأی‌دهندگان دیدن کنید.