Sbírka 2012/Překlad/Banner pro dárce

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Drazí čtenáři Wikipedie: Jsme malou neziskovou organizací, která provozuje 5. nejnavštěvovanější web na světě. Máme pouze 150 zaměstanců, ale pracujeme pro 450 milionů uživatelů a náklady máme stejné jako jiné velké weby: musíme platit servery, energii, nájem, programy a zaměstnance. Wikipedie je ale výjimečná. Je jako veřejná knihovna nebo park. Je to chrám ducha, ve kterém můžeme studovat a přemýšlet. Abychom uhájili svou nezávislost, nechceme používat reklamy. Nechceme státní dotace. Žijeme z darů, které se pohybují průměrně kolem 500 Kč. Kdyby každý, kdo čte tento text, daroval částku rovnající se ceně jedné kávy, skončí naše kampaň během hodiny. Pokud je pro vás Wikipedie užitečná, věnujte minutu svého času tomu, aby vydržela další rok. Prosíme, pomozte nám zapomenout na získávání peněz a vrátit se k Wikipedii. Děkujeme Vám.


Dropdown

Když jsem zakládal Wikipedii, mohl jsem z ní udělat výnosnou společnost s reklamními bannery, ale rozhodl jsem se, že udělám něco jiného. Komerce je v pořádku. Reklama není zlem. Sem ale nepatří. Ne sem na Wikipedii. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Prosíme, darujte libovolnou částku, abychom mohli sbírku ukončit již dnes.


Legal info

Svým příspěvkem sdílíte své informace s Wikimedia Foundation a jejími poskytovateli ve Spojených státech a kdekoli jinde v souladu s pravidly dárcovství. Wikimedia Foundation je nezisková, od daně osvobozená organizace zapsaná ve Spojených státech s registračním číslem 20-0049703. Pro více informací prosím čtěte pravidla dárcovství.


Tab

Zavřít