Jump to content

Zbierka 2012/preklad/Ďakovný list

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 93% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Milí čitatelia Wikipédie! Sme malá nezisková organizácia, ktorá spravuje 5. najnavštevovanejšiu webovú stránku na svete. Máme len 150 zamestnancov, ale pomáhame 450 miliónom užívateľov. Máme rovnaké výdavky ako iné najnavštevovanejšie stránky na svete: servery, energie, nájom, programy a personál. Wikipédia je jedinečná. Podobá sa verejnej knižnici alebo parku. Je ako chrám pre myseľ, miesto, kam môžeme prísť popremýšľať, učiť sa, či podeliť sa o znalosti s ostatnými. Aby sme si zachovali nezávislosť, zostaneme navždy bez reklám. Nepríjmame žiadnu finančnú podporu od vládnych organizácií. Fungujeme iba vďaka darom. Priemerná výška jedného príspevku je asi 23 eur. Ak by každý, kto číta tento odkaz, daroval pár eur, naša zbierka by bola hotová za hodinu. Ak je Wikipédia pre Vás užitočná, obetujte prosím niekoľko minút, aby mohla fungovať aj tento rok. Len s Vašou pomocou budeme môcť zabudnúť na starosti so zbierkou a vrátiť sa k práci na Wikipédii. Ďakujeme.


Dropdown

Keď som zakladal Wikipédiu, mohol som z nej urobiť ziskový podnik s reklamou, ale rozhodol som sa pre niečo iné. Peniaze sú fajn. A reklama nie je zlá. Ale tu pre ňu nie je miesto. Na Wikipédiu jednoducho nepatrí. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Prosím, darujte koľko môžete a pomôžte nám zbierku dokončiť už dnes.


Legal info

By donating, you are sharing your information with the Wikimedia Foundation and its service providers in the U.S. and elsewhere pursuant to our donor privacy policy. The Foundation is a nonprofit, tax-exempt 501(c)(3) organisation incorporated in the U.S. with registration number 20-0049703. For more information please read our donor policy.


Tab

Zavrieť