Jump to content

2012 Bağış Kampanyası/Çeviri/Aşağıya Açılan Banner

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Sevgili Vikipedi okurları: Biz, kâr amacı gütmeyen, dünyanın en büyük 5. web sitesini işleten, küçük bir organizasyonuz. Sadece 150 çalışanımızla 450 milyon kullanıcıya hizmet veriyoruz ve tıpkı diğer büyük siteler gibi, bizim de sunucu, elektrik, kira, yazılım ve personel maliyetlerimiz var. Vikipedi ayrıcalıklıdır. Bir kütüphane ya da halka açık bir park gibidir. Düşünmek ve öğrenmek için hepimizin başvurabileceği, zihnimiz için bir tapınaktır. Bağımsızlığımızı koruyabilmek için asla reklam yayınlamayacağız. Hiçbir kurumdan mali yardım almıyoruz. Çalışmalarımızı ortalama 50 TL'lik bağışlarla yürütüyoruz. Bu yazıyı okuyan herkes bir paket sigara parası verse, bağış kampanyamız bir saat içinde amacına ulaşırdı. Siz de Vikipedi'yi faydalı buluyorsanız, onun önümüzdeki yıllarda da çevrimiçi olmasını sağlamak için bize bir dakikanızı ayırın. Bağış toplamayı bırakıp asıl işimiz Vikipedi'ye yönelmemiz için lütfen bize yardımcı olun. Teşekkürler.


Dropdown

Vikipedi'yi kurduğum zaman, onu reklamlarla kâr amaçlı bir şirket haline getirebilirdim; ancak, farklı bir şey yapmaya karar verdim. Ticaret iyidir. Reklamcılık da kötü bir şey değildir fakat burada yeri yok. Vikipedi'de, olamaz. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Bağış kampanyasını hemen bugün bitirebilmek için, lütfen ne kadar bağış yapabiliyorsanız yapın.


Legal info

Bağış yaparak; gizlilik ilkemize göre, bilgilerinizi Wikimedia Vakfı'nın ABD ve başka yerlerdeki hizmet sağlayıcılarıyla paylaşmış bulunuyorsunuz. Bu vakıf; kâr amacı gütmeyen, ABD'de 20-0049703 kayıt numarası ile kurulmuş vergiden muaf bir 501(c)(3) örgüttür. Daha fazla bilgi için lütfen bağışçı gizlilik ilkemizi okuyunuz.


Tab

Kapalı