Jump to content

Збір коштів 2012/Переклад/Банер, що розгортається

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Drop down banner and the translation is 100% complete.
NOTE TO TRANSLATORS

This letter is a new translation request, but re-uses large parts of

If these have been translated into your language, you can probably re-use much of it for this translation and hopefully a lot will be suggested with translation memory :-)

Texts

Banner

Шановні читачі Вікіпедії! Ми - мала некомерційна організація, котра обслуговує п'ятий за відвідуваністю сайт у світі. Ми маємо лише 150 працівників, проте обслуговуємо 450 мільйонів користувачів, і витрати такі самі, як і в інших провідних сайтів: сервери, електроенергія, оренда, програми і персонал. Вікіпедія — це щось особливе: наче бібліотека чи парк відпочинку. Це своєрідний храм для розуму — місце, куди ми всі можемо прийти, щоб розмірковувати та вчитись. Щоб зберегти нашу незалежність, ми ніколи не розміщуватимемо рекламу. Ми не отримуємо державного фінансування. Ми працюємо завдяки внескам, що складають у середньому близько $30. Якби кожен, хто це читає, пожертвував вартість однієї кави, ми б зібрали необхідну суму за годину. Якщо Вікіпедія корисна для вас, витратьте одну хвилину заради того, щоб залишити її доступною впродовж іще одного року. Будь ласка, допоможіть нам забути про збір коштів і повернутися до роботи над Вікіпедією. Дякуємо.


Dropdown

Коли я засновував Вікіпедію, то міг зробити її комерційною компанією і використовувати рекламні банери, але я вирішив зробити дещо інакше. Комерція — це чудово. Реклама — аж ніяк не зло. Але тільки не тут. Не у Вікіпедії. — Wikipedia Founder, Jimmy Wales


Donation Box

Будь ласка, пожертвуйте скільки зможете, щоб закінчити збір коштів сьогодні.


Legal info

Роблячи пожертви, ви ділитеся своєю інформацією з Фондом Вікімедія, а також з його сервіс-провайдерами зі США та з інших місць, які дотримуються нашої політики конфіденційності стосовно донорів. Фонд є некомерційною, звільненою від податків організацією, зареєстрованою у США згідно зі статтею 501 (с)(3с) Податкового кодексу за номером 20-0049703. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою стосовно жертводавців.


Tab

Закрити