Jump to content

Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages and the translation is 100% complete.
Banners round one
 1. Wesprzyj nas
 2. Przeczytaj teraz
 3. Przeczytaj:
  Osobisty apel
  założyciela Wikipedii Jimmy'ego Walesa
 4. Wikipedia jest witryną non-profit, mimo tego zajmuje 5 miejsce w zestawieniu najczęściej odwiedzanych miejsc w sieci. Każdego miesiąca 450 milionów ludzi szuka w niej informacji. W celu ochrony jej niezależności, nigdy nie będziemy umieszczać w niej reklam.
  Google i Yahoo korzystają z pracy tysięcy pracowników i serwerów. Wikipedia ma tylko 800 serwerów i zatrudnia jedynie 150 pracowników.
  Gdyby każda osoba, która to czyta wpłaciła 5 dolarów, co roku wystarczyłby przeznaczać tylko jeden dzień na zbieranie funduszy. Proszę, dokonaj dobrowolnej wpłaty aby Wikipedia pozostała darmowa.
 5. Wikipedia nie czerpie dochodów ze swojej działalności, mimo to jest piątą stroną na świecie i odwiedza ją 450 milionów ludzi miesięcznie. Aby chronić naszą niezależność, nigdy nie będziemy zamieszczać reklam.
  Google korzysta z prawie miliona serwerów. Yahoo zatrudnia prawie 12 000 pracowników. My mamy tylko 800 serwerów i 150 pracowników.
  Gdyby każda osoba, która to czyta wpłaciła 5 dolarów, co roku wystarczyłoby przeznaczać tylko jeden dzień na zbieranie funduszy. Proszę, dokonaj dobrowolnej wpłaty aby Wikipedia pozostała darmowa.
Banners and LP's Round 2
 1. Osobista prośba redaktora Wikipedii
 2. Osobisty apel redaktorki Wikipedii
 3. średnia wpłat
 4. Wikipedia jest organizacją niedochodową i jednocześnie piątą stroną internetową na świecie. Posiadając 450 milionów użytkowników miesięcznie, podobnie jak inne popularne strony, ponosi takie same koszty: utrzymanie serwerów, elektryczność, czynsze, oprogramowanie, pracownicy i pomoc prawna.
  W celu ochrony naszej niezależność, nigdy nie będziemy wyświetlać reklam. Nie korzystamy także z funduszy rządowych. Działamy w oparciu o darowizny – najczęściej 20 złotych, średnia to około 50 złotych.
  Gdyby każda osoba, która to czyta wpłaciła 5 dolarów, nasza zbiórka zakończyłaby się w przeciągu godziny. Pomóż nam zapomnieć o zbieraniu pieniędzy i powrócić do tworzenia Wikipedii.
 5. Gdyby każdy, kto czyta te słowa, wpłacił kwotę równą cenie kanapki, nasza zbiórka zakończyłaby się w ciągu godziny. Pomóż nam zapomnieć o zbieraniu pieniędzy i skupić się na tworzeniu Wikipedii.
Privacy policy notice
 1. Dokonując wpłaty, przekazujesz informacje o sobie Fundacji Wikimedia, organizacji non-profit utrzymującej Wikipedię i inne projekty Wikimedii, innym dostawcom w Stanach Zjednoczonych Ameryki i innych państwach zgodnie z naszą polityką prywatności.
 2. Nie sprzedajemy ani nie handlujemy twoimi informacjami z nikim. Więcej informacji uzyskasz czytając naszą politykę prywatności wobec darczyńców <http://wikimediafoundation.org/wiki/Donor_policy/en>.
Where your donation goes box text
 1. Na co przeznaczymy Twoją wpłatę
 2. Technologia: Serwery, łącza, konserwacja, rozwój. Wikipedia jest 5. najczęściej odwiedzaną stroną na świecie i działa wykorzystując ułamek tego, co inne wielkie serwisy internetowe.
 3. Ludzie: Inne spośród 10 największych stron internetowych zatrudniają tysiące pracowników. My zatrudniamy 140, sprawiając, że twoja wpłata to doskonała inwestycja w niezwykle wydajną organizację non-profit.