Збір пожертвувань 2012/Переклад/Цільова сторінка та повідомлення на банерах

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages and the translation is 100% complete.
Banners round one
 1. Будь ласка, допоможіть
 2. Прочитайте зараз
 3. Будь ласка, прочитайте:
  Особисте звернення від
  засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза
 4. Вікіпедія - це не комерційний проект, але він входить до 5-ки найпопулярніших сайтів у світі, який щомісяця відвідує 450 мільйонів людей. Для захисту нашої незалежності, ми ніколи не будемо розміщувати тут рекламу.
  Google та Yahoo мають тисячі серверів та співробітників. Ми ж маємо близько 800-та серверів та 150-ти співробітників.
  Якщо б кожен, хто це читає, пожертвував $5, то нам би було достатньо проводити збір пожертвувань один раз на рік. Будь ласка, зробіть пожертвування, щоб Вікіпедія залишалась вільною.
 5. Вікіпедія - це не комерційний проект, але він входить до 5-ки найпопулярніших сайтів у світі, який щомісяця відвідує 450 мільйонів людей. Для захисту нашої незалежності, ми ніколи не будемо розміщувати тут рекламу.
  Google, можливо, має близько мільйона серверів. Yahoo має щось на кшталт 12000 співробітників. Ми маємо близько 800 серверів та 150 співробітників.
  Якщо б кожен, хто це читає, пожертвував $5, то нам би було достатньо проводити збір пожертвувань один раз на рік. Будь ласка, зробіть пожертвування, щоб Вікіпедія залишалась вільною.
Banners and LP's Round 2
 1. Персональне звернення редактора Вікіпедії
 2. Персональне звернення редакторки Вікіпедії
 3. середня сума пожертв
 4. Вікіпедія — некомерційний проект, але вона входить у п'ятірку найпопулярніших сайтів світу. При відвідуваності в 450 мільйонів користувачів у місяць, ми несемо витрати, як і будь-який великий сайт: сервери, електроенергія, оренда приміщень, програмне забезпечення, штат та юридична допомога.
  Щоб захистити нашу незалежність, ми ніколи не будемо розміщувати рекламу. Ми не отримуємо кошти від жодної державної установи. Ми існуємо за рахунок пожертвувань: $5 є найбільш поширений внесок, середнє значення близьке до $30.
  Якщо кожен, хто читає це, дасть 5$, наш збір коштів завершиться протягом години. Будь ласка, допоможіть нам забути про збір коштів і повернутися до Wikipedia.
 5. Якщо кожен, хто читає це дасть пожертву ціною у бутерброд, наш збір коштів завершиться протягом години. Будь ласка, допоможіть нам забути про збір коштів і повернутися до Wikipedia.
Privacy policy notice
 1. Роблячи пожертвування, Ви ділитесь своєю інформацією з Фондом Вікімедіа, некомерційною організацією, яка підтримує Вікіпедію та інші проекти Вікімедіа, а також провайдерів послуг у Сполучених Штатах та в інших місцях відповідно до нашої політики конфіденційності дарувальників.
 2. Ми не передаємо або не продаємо інформацію про Вас. Для отримання більш детальної інформації ознайомтесь, будь ласка, з нашою політикою пожертвувань <http://wikimediafoundation.org/wiki/Donor_policy/en>.
Where your donation goes box text
 1. На що витрачаються Ваші пожертвування
 2. Технології: сервери, широкосмуговий доступ, обслуговування обладнання, розвиток. Вікіпедія - один з 5-ки найпопулярніших сайтів у світі, але засоби на його підтримання складають лише малу частку від того, що витрачають інші провідні сайти.
 3. Люди: Інші веб-сайти з 10-ки найкращих мають тисячі працівників. Ми маємо 140 працівників, що робить Ваші пожертви відмінним вкладенням у високоефективну некомерційну організацію.