Jump to content

Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising 2012/Translation/Landing Page and Banner messages and the translation is 100% complete.
Banners round one
 1. Prosím pomôžte
 2. Prečítať
 3. Čítajte prosím:
  Osobná žiadosť od
  zakladateľa Wikipédie Jimmyho Walesa
 4. Wikipédia je nezisková, ale je piata najväčšia webstránka na svete, ktorú každý mesiac navštívi 450 miliónov ľudí . Z dôvodu ochrany našej nezávislosti neprevádzkujeme na stránkach žiadnu reklamu.
  Google a Yahoo majú tisíce serverov a zamestnancov. My máme okolo 800 serverov a 150 zamestnancov.
  Ak každý, kto si prečíta tento oznam prispeje $5, budeme peniaze vyberať len raz za rok. Prosím prispejte, aby Wikipédia zostala nezávislá.
 5. Wikipédia je nezisková, ale je piata najväčšia webstránka na svete, ktorú každý mesiac navštívi 450 miliónov ľudí . Z dôvodu ochrany našej nezávislosti neprevádzkujeme na stránkach žiadnu reklamu.
  Google má takmer milión serverov. Yahoo má približne 12 000 zamestnancov. My máme okolo 800 serverov a 150 zamestnancov..
  Ak každý, kto si prečíta tento oznam prispeje $5, budeme peniaze vyberať len raz za rok. Prosím prispejte, aby Wikipédia zostala nezávislá.
Banners and LP's Round 2
 1. Osobná výzva od editora Wikipédie
 2. Osobná výzva od editorky Wikipédie
 3. priemerný príspevok
 4. Wikipédia je neziskovka, a predsa je webstránkou č. 5 na svete. So 450 miliónmi návštevníkov mesačne máme náklady ako každá iná špičková stránka : servery, energie, nájmy, programy, náklady a právne služby.
  Aby sme chránili svoju nezávislosť, neobrátime sa o žiadnu pomoc. Neprijímame štátne zdroje. Sme založení na príspevkoch : najčastejší je $5, priemerný predstavuje cca $30.
  Ak by každý kto si toto prečíta prispel $5, financovanie stránky by bolo uzavreté za hodinu. Prosíme pomôžte nám zabudnúť na problém financovania a vrátiť sa späť k problémom Wikipédie.
 5. Ak by každý kto si toto prečíta prispel vo výške ceny jedného sendviča, financovanie stránky by bolo uzavreté za hodinu. Prosíme pomôžte nám zabudnúť na problém financovania a vrátiť sa späť k problémom Wikipédie.
Privacy policy notice
 1. Prispením dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov nadáciou Wikimedia Foundation, neziskovou organizáciou, ktorá spravuje Wikipédiu a ostatné projekty nadácie Wikimedia Foundation, takisto ako ďalším pomocným zložkám v USA a v iných krajinách podla našej politiky ochrany súkromia darcov.
 2. Nepredávame ani nevymieňame informácie o Vás. Pre viac informácii, kliknite prosím na <http://wikimediafoundation.org/wiki/Donor_policy/en>.
Where your donation goes box text
 1. Kam ide Váš príspevok
 2. Na technológie: Servery, pripojenie, údržba, vývoj. Wikipédia je piata najväčšia webová stránka na svete, a na chod používa iba zlomok toho, čo ostatné webstránky.
 3. Na ľudí: Weby v top 10 majú tisíce zamestnancov. My máme 140 zamestnancov, Váš dar tvorí výbornú investíciu do vysoko-efektívnej neziskovej organizácie.