Měsíc ukrajinské kulturní diplomacie 2023

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2023 and the translation is 100% complete.

Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2023

1. března – 31. března    

[Social media: #UCDMonth] • [Link here: ucdm.wikimedia.org.ua]    Vítejte na stránce editorské výzvy, která se zaměřuje na větší pokrytí ukrajinské kultury na Wikipedii!
  • Co: Jedná se o veřejnou editorskou soutěž, jejímž cílem je vytvořit a vylepšit články o kultuře a osobnostech Ukrajiny v co největším počtu jazykových mutací Wikipedie. Navazujeme na velmi úspěšné výzvy z let 2021 a 2022. Navrhovaný seznam článků, na které se lze zaměřit, poskytli organizátoři výzvy. Nejaktivnější účastníci obdrží ceny.
  • Kdy? Soutěž probíhá od 00:01, 1 březen 2023 (UTC) do 23:59, 31 březen 2023 (UTC).
  • Jak: Soutěž má jednoduchou koncepci a skládá se ze 4 kroků: Vyberte si články, na kterých chcete pracovat → Získejte body za svou práci → Snažte se získat co nejvíce bodů → Získejte odměnu za své příspěvky!
  • Kdo se může zapojit? Kdokoli kdo má vytvořený účet na jakékoli jazykové verzi Wikipedie. Chcete-li se zúčastnit, zapište se do tohoto seznamu účastníků.
  • Proč: Soutěž pořádá Wikimedia Ukraine ve spolupráci s Ukrajinským institutem a Ministerstvem zahraničních věcí Ukrajiny. Na Wikipedii chybí články o nejrůznějších tématech a prostřednictvím této soutěže doufáme, že se podaří vylepšit články o kulturních tématech, která jsou pro Ukrajince významná. Vylepšení článků a pokrytí ukrajinské kultury na Wikipedii je důležité, abychom našim čtenářům poskytli kvalitní informace.