Jump to content

Місяць культурної дипломатії України 2023

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2023 and the translation is 100% complete.

Місяць культурної дипломатії України 2023

1 березня – 31 березня    

[Соцмережі: #UCDMonth] • [Посилання сюди: ucdm.wikimedia.org.ua]    Вітаємо на сторінці марафону з написання статей Вікіпедії, метою якого є покращити висвітлення української культури у Вікіпедії!
  • Що це?: Це відкритий конкурс, який ставить за мету створення та покращення статей про культуру та людей з України у якомога більшій кількості мовних розділів Вікіпедії. Ми слідкуємо за дуже успішними кампаніями 2021 і 2022 років. Пропонований перелік статей, на які варто звернути увагу, надали організатори кампанії. Найбільш активні користувачі отримають призи.
  • Коли?: Конкурс триває з 00:01, 1 березень 2023 (UTC) по 23:59, 31 березень 2023 (UTC).
  • Як взяти участь?: Конкурс має просту структуру з чотирьох кроків: Оберіть статті, над якими працюватимете → Отримуйте бали за свою роботу → Намагайтеся заробити якомога більше балів → Отримайте відзнаку за свій внесок!
  • Хто може взяти участь?: Будь-який вікіпедист зі створеним акаунтом може долучитися до написання та/або перекладу статей, пов'язаних з культурою України будь-якою мовою. Щоб взяти участь, вам треба підписатися у розділі «Учасники».
  • Навіщо: Цей конкурс організовують Вікімедіа Україна, Український інститут та Міністерство закордонних справ України. У Вікіпедії бракує статей на різні теми, і завдяки цьому конкурсу ми сподіваємося покращити статті про культурні явища, важливі для українського народу. Покращення статей Вікіпедії про українську культуру дозволить нашим читачам отримувати високоякісну інформацію.