Jump to content

Мета:Прапорець флудера

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:Flood flag and the translation is 100% complete.
Адміністратори Мета-вікі можуть тимчасово видавати самим собі "прапорець флудера" під час здійснення повторюваних не спірних редагувань чи дій, щоб уникнути зафлуджування Special:RecentChanges і пов'язаних сторінок.

Коли використовувати прапорець флудера

Адміністратори мають використовувати прапорець флудера, щоб уникати відсовування інших редагувань і дій у стрічці нових редагувань (RC), під час внесення повторюваних змін. Такі дії однозначно не мають бути спірними, оскільки використання прапорця флудера зменшує кількість їх можливих переглядів. Зловживання прапорцем флудера розглядається як зловживання будь-яким іншим інструментом адміністратора. Прикладами прийнятного використання може бути вилучення багатьох сторінок спамбота, вилучення великої кількості сторінок після досягнутого консенсусу у [[Meta:Requests for deletion|Запитах на вилучення]] або блокування багатьох відкритих проксі. Неприйнятним використанням буде спроба обійти розгляд за правилами якоїсь спірної дії, незалежно від того, чи це завдання адміністратора, чи ні.

Користувачі також можуть скористатись прапорцем флудера, здійснюючи журнальні дії щодо великої кількості образливих чи наклепницьких імен користувачів (тобто бан/приховування глобальних облікових записів стюардами, локальні блокування адміністраторами і т. п.).

У деяких випадках, бюрократ може зняти прапорець флудера, щоб редагування адміністратора зумисне з'явились у нових редагуваннях. Це має бути зроблено, якщо адміністратор забув його зняти або коли зміни мають за замовчуванням відображатись у нових редагуваннях.

Прапорець флудера надається і забирається з допомогою сторінки Special:UserRights.

Надання прапорця флудера записується у журнал і відображається у нових редагуваннях. До адміністраторів, що зловживають своїми адмінправами (включно з прапорцем флудера), мають бути застосовані санкції.

Прапор флудера чи прапор бота?

Цей прапор було навмисно створено для заміни запитів на отримання тимчасового прапору від бюрократів. Адміністратори, які в іншому випадку запитають тимчасовий прапор бота, можуть просто надати собі прапор флудера.

Випадки, коли потрібне надання постійного прапора бота, залишаються колишніми — адміністратор має створити додатковий обліковий запис і запитати прапор бота як звично. Лише тимчасові прапори бота заміняються цим прапором.

Див. також