Зареєстрований користувач
Зареєстрований користувач — це користувач, який створив свій обліковий запис і увійшов під ним на один з проектів Вікімедіа. Крім того, що може робити і незареєстрований користувач, зареєстрований має право на:
- створення нових статей,
- зміну налаштувань,
- додавання сторінок до «списку спостереження»,
- завантаження нових файлів, як-то зображення, звуки тощо,
- позначення редагувань незначними,
- створення власної сторінки користувача,
- перейменування сторінок.
Повний список прав можна переглянути на спеціальній сторінці прав груп користувачів.
Усі редагування, зроблені зареєстрованим користувачем, будуть відображатись в історії редагувань з його ніком замість IP-адреси.
Зареєстровані користувачі (окрім адміністраторів чи розробників) не мають права на редагування і перейменування захищених сторінок. Новозареєстровані користувачі не мають права редагувати напівзахищені сторінки і перейменовувати сторінки. До новозареєстрованих користувачів можуть застосовуватись і деякі інші дрібні обмеження, залежно від вікі (згідно з phabricator:T14556, завантаження файлів є правом автопідтверджених користувачів на більшості вікі, однак крім Вікісховища).
Зареєстровані користувачі на Вікісховищі включають в себе довірених користувачів. Оскільки Вікісховище має чимало зображень, перенесених з Flickr'у, то потребує перевіряючих, які упевнюються, що вказана ліцензія є дійсною, тому зареєстрований користувач, знайомий з ліцензуванням Вікісховища, може стати довіреним користувачем, що є підгрупою користувачів на Вікісховищі. Дійсним адміністраторам Вікісховища немає потреби ставати довіреними користувачами, бо вони й так мають вищий рівень прав, ніж зареєстровані користувачі.
На 12 червня 2008 року автопідтвердженими користувачі стають через чотири дні після реєстрації не залежно від кількості редагувань. В арабському, англійському, іспанському та польському мовних розділах Вікіпедії передбачено мінімальну кількість редагувань для набуття статусу автопідтвердженого користувача; на березень 2012 року у китайському та іспанському мовних розділах ця вимога найвища і становить 50 редагувань, у той час як в інших здебільшого 10. Німецький мовний розділ Вікіпідручника передбачає термін у 7 днів для отримання статусу автопідтвердженого користувача. Інші запити на збільшення такого ліміту в минулому було відхилено, див. Limits to configuration changes.