Мета:Управління ІТ ФВМ

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Meta:WMF Office IT and the translation is 100% complete.
Правила та настанови Управління ІТ ФВМ

Ця сторінка надає інформацію щодо групи користувачів «Управління ІТ ФВМ» (wmf-officeit) на Меті

Група ІТ-управління ФВМ була створена, аби надати членам відділення з інформаційних технологій (ІТ) Фонду Вікімедіа доступ до створення та закривання облікових записів працівників ФВМ, із центральним входом у систему через Мета-вікі.

Права

Ця група користувачів надає користувачеві, що до неї входить, такі права:

Право Опис Пояснення
autopatrol Автоматичне позначення власних редагувань патрульованими Редагування здійснені користувачами з групи Управління IT ФВМ автоматично позначаються перевіреними.
createaccount Створення нових облікових записів Тоді як загалом користувачі вже мають це право, воно, все ж, надається на той випадок, якщо відбудуться якісь зміни в цьому плані, а також тому, що однією з головних цілей цієї групи є створення облікових записів для нових співробітників ФВМ.
centralauth-lock Закриття або відкриття глобального облікового запису Це право дозволяє представникові групи закривати облікові записи ФВМ, якщо вони належать особам, що вже не входять до числа співробітників ФВМ. Вони також мають змогу відкривати ці акаунти, щоб виправити в них якісь помилки чи у випадку, якщо колишній співробітник Фонду знову повертається до цієї роботи.
centralauth-rename Перейменування глобальних облікових записів Дозволяє учасникам цієї групи глобально перейменовувати облікові записи, якщо необхідно перейменувати обліковий запис працівника Вікімедіа
noratelimit Без обмежень за швидкістю Першочерговою функцією цього права є можливість для учасника групи створювати численні облікові записи без обмежень у кількості, якщо, з якоїсь причини, їх треба створити дуже багато за один день, або якщо вони використовують API для порівняно швидкого створення таких акаунтів.
oathauth-enable Вмикання двофакторної автентифікації Дозволяє учасникам цієї групи вмикати Багатофакторну Автентифікацію, щоб підвищити безпеку свого облікового запису. У користувачів цієї групи повинна бути ввімкнена MFA.
tboverride Ігнорування списку заборонених назв сторінок або користувачів Буквосполучення «WMF» захищене від створення звичайними користувачами. Це право дасть змогу членові групи створювати робочі облікові записи із необхідним тегом WMF.

Учасники