Заблокований користувач

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Blocked user and the translation is 20% complete.
Outdated translations are marked like this.

Заблоковані користувачі це користувачі, які не можуть редагувати сторінки, перейменовувати сторінки, а також виконувати інші дії користувачів з додатковими правами. Адміністратори або інші користувачі з доступом до інтерфейсу блокування та розблокування, будучи заблокованими, не можуть блокувати, ані розблоковувати інших (крім самих себе).

Заблоковані користувачі можуть переглядати і змінювати список спостереження, а в більшості (але не у всіх) вікі ще й можуть редагувати свої власні сторінки обговорення і/або відправляти електронну пошту за допомогою сторіник Special:EmailUser (тільки для зареєстрованих користувачів), якщо це не було заборонено спеціально. Блокувати учасників (незареєстрованих або авторизованих ) можуть адміністратори , бюрократи (в більшості вікі) , а також стюарди . Глобальні адміністратори також можуть блокувати учасників у тих розділах вікі-проектів, які входять до спеціального службового списку вікі- проектів, де дозволено втручання глобальних адміністраторів .

Administrators and Stewards can block users (unregistered or logged in). Global sysops can also block users on wikis opted in to the global sysop wikiset. Administrators or others with access to the blocking and unblocking interface may, may not, be able to block or unblock others or themselves while blocked, depending on the configuration of the wiki.

See also