Jump to content

2015 Strategija/Bendruomenė konsultacija

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia Foundation/2015/Community consultation and the translation is 89% complete.
Outdated translations are marked like this.
Strategijos konsultacijos ataskaita

"Vikimedijos Fondas" (WMF) yra nekomercinė, labdaringa organizacija, kuri palaiko ir valdo viki-pagrindo projektus, tokius kaip Vikipedija. Dirbant su tūkstančiais atsidavusių savanorių ir skaitytojais, mes nuolatos stengiamės auginti mūsų projektus ir plėsti jų pasaulinį mąstą, taigi tuo mes dalinamės nemokamai, daugiakalbiškai, su edukaciniu turiniu visam pasauliui.

Mūsų vizijos reikalai. Mes dirbame strategijoje už WMF, ir mes turime preliminarių minčių apie ateitį. Mes renkame informaciją iš žmonių kaip tu. Patirtys ir perspektyvas kurias tu turėsi, padės išplėsti mūsų mąstymą ir sukurs rezultatus, kurie tikrai simbolizuos mūsų pasidalintus pasiekimus. Mes tikrai skaitysime jūsų įnašus kurie suformuluos mūsų strategiją, kuria mes dalinsimės bendruomenėje ir komentuosime.

Jeigu jūs norėtumėte daugiau informacijos, prašome peržiūrėti Background arba peržiūrėti šį blog'o įrašą.

Kaip tu gali dalyvauti?

Prašome perskaityti scenarijų ir atsakyti į klausimus esančius diskusijų puslapyje (?) .

Scenarijus

Interneto bendruomenė keičiasi. Per ateinančius trejus metus mes tikimės pamatyti didesnį poveikį bent iš dviejų pagrindinių pasaulinių tendencijų:

  • Pasaulis tampa mobilus. Tendencijos rodo, jog mobilieji įrenginiai tampa pagrindiniai (ir dažnai vieninteliai!) įrenginiai, kuriais galima pasiekti internetą. Mūsų svetainės turi būti pilnai tam pasiruošusios.
  • The next billion Internet users are coming online (including a substantial number from Asia, Latin America, and Africa). These users may have little to no preconceived notion about any Wikimedia project and may have new motivations for participating when they do.

Klausimai

  1. Kokios pagrindinės tendencijos jūs įvardytumėte be mobilumo ir ateinančius milijardo vartotojų?
  2. Remiantis ateities tendencijomis, kurios jūs manote, kad yra svarbios, kaip sveiki ir klestintys Vikimedijos projektai turėtų atrodyti?

Parašyk, ką manai

Padėk formuoti Vikimedijos Fondo ateitį spausdamas žemiau esantį mygtuką. Dėkojame už tavo indėlį.

Atminkite, kad visi atsakymai yra viešai skelbiami ir kad mes juos galime naudoti moksliniams tyrimams ar kitiems tikslams. Prašome čia neteikti jokių savo asmeninių duomenų.