Jump to content

Ühendatud sisselogimise lõpliku kehtestamise teade

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement and the translation is 100% complete.
Viimaste uudiste ja arengute kohta vaata lehekülge mw:SUL finalisation.

Wikimedia arendajate meeskond teeb muudatusi kasutajakontode süsteemis, et pakkuda kasutajatele uuendusi, näiteks vikidevahelisi teadaandeid. Nende muudatuste toetamiseks peab kasutajatel olema kõikjal sama kasutajanimi. See võimaldab meil teile pakkuda uusi funktsioone, mis aitavad teil paremini kaastööd teha ja aruteludes osaleda ning võimaldab tööriistade kasutajaõigusi paindlikumalt hallata. Et uus süsteem töötaks, peavad kasutajakontod olema unikaalsed kõiki 900 Wikimedia vikit arvestades.

Kahjuks pole kõik kasutajanimed kõigis vikides unikaalsed ja identsed kasutajanimed satuvad konflikti. Tagamaks, et kõik need kasutajad saaksid kasutada Wikimedia vikisid ka tulevikus, muudame mõne kasutajakonto nime, nii et need hakkavad sisaldama konto nime lõpus märki "~" ja viki nime. See muudatus tehakse aprillis 2015. Näiteks kasutaja "Juss Juurikas" rootsikeelses Vikisõnastikus saab vajadusel nimeks "Juss Juurikas~svwiktionary".

Kõik kontod töötavad ka edaspidi nagu enne ja andmed varem tehtud muudatuste kohta säilivad. Kuid kasutajad, kelle kasutajanime muudetakse (nendega võtame ka isiklikult ühendust), peavad edaspidi sisse logides uut nime kasutama.

Kohalikult ei saa kasutajaid enam ümber nimetada, sest sellega lahutataks kasutaja globaalsest kontost. Kui kasutaja pole uue nimega rahul, saab ta nime teiskordset muutmist taotleda siin metavikis.

Vaata ka