Rahastamine/Tõlge/Tänukiri 20131202

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20131202 and the translation is 96% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Hea [given name] [elseifFirstnameAndLastname] Hea toetaja [endifFirstnameAndLastname]

Oled suurepärane inimene! Aitäh, et toetasid Wikimedia Foundationit, mis arendab Vikipeediat ja ta sõsarprojekte ilma seejuures kasumit taotlemata.

[ifRecurringProblem] Hiljuti lahendasime väikese tehnilise probleemi, mis peatas mõned igakuised korduvannetused. Oleme sinu korduvannetuse ennistanud ja see toimib edaspidi nii nagu vaja. Vahele jäänud kuude eest raha ei võeta. Aitäh kannatlikkuse ja toetuse eest. Kui sul on küsimusi, kirjuta julgelt aadressile donate@wikimedia.org. [endifRecurringProblem]

Sinu annetus ei toeta ainuüksi sinu enda Vikipeedia kasutamist, vaid võimaldab seda kasutada ka teistel Vikipeedia lugejatel.

Näiteks kas või ühel New Yorgi osariigi endisel põllumehel, kes õpib reovee settemudade kohta ning Kuala Lumpuri õpilasel, kes uurib orgaanilist keemiat. Või siis Briti mehaanik, kes pärast õnnetul kombel selja vigastamist kasutas Vikipeediat, et õppida veebiarendajaks. Soome riigiteenistuja, kes pani Ghanas väikese kooli jaoks püsti Vikipeedia veebivälise versiooni. Ja isa, kes elab Méxicos ja viib oma väikesed tütred nädalalõppudel muuseumidesse ja kasutab Vikipeediat, et selgitada tütardele kõike, mida nad muuseumis näevad.

Vikipeedia ülesanne on tuua iga inimeseni maailmas tema enda emakeeles kõik inimkonna teadmised. See on hullupööra suurejooneline ettevõtmine, aga 30 miljoni artikliga 287 keeles ja tänu sinusuguste inimeste abile ütleksin, et see on teostatav.

Tänan sind Wikimedia Foundationi ja Vikipeedia teiste lugejate nimel, keda on üle maailma pool miljardit. Seetõttu, et aitad tasuda Vikipeedia töös hoidmise kulusid, saab see jääda reklaamivabaks ja kallutamatuks ning keskenduda vaid lugejate aitamisele. Just nii nagu olema peakski.

Võib-olla oled märganud, et esimest korda oleme korraldanud rahakogumise nii, et enamik inimesi näeb kampaaniakuulutust nädalate asemel vaid mõned korrad. See on sihilik, sest me ei taha inimesi liiga palju kordi abipalvetega häirida. Kuid seetõttu teab vähem inimesi, et oleme kasumitaotluseta organisatsioon ja et vajame nende abi. Sellepärast oleksime tänulikud, kui saaksid võimaluse korral kampaanias osaleda, saates sella e-kirja edasi mõnele oma sõbrale.

Ja mul oleks väga hea meel, kui prooviksid aidata meil Vikipeediasse kirjutada. Vikipeediat kirjutavad täies ulatuses vabatahtlikud, kümned tuhanded tavalised inimesed üle maailma, samasugused nagu meie. Kui leiad Vikipeediast trükivea või muu väikse vea, palun paranda see ära. Kui tead midagi lisamisväärset, siis palun lisa see. Mõnele inimesele pakub kaastöö suurt rahulolutunnet, võib-olla pakuks ka sinule?

Aitäh veel kord. Olen sinu usalduse eest väga tänulik ja luban, et kasutame sinu raha hoolikalt ja targasti.

Suur tänu
Sue

Sue Gardner

Tegevdirektor
Wikimedia Foundation

[#donate donate.wikimedia.org]

Paljud tööandjad kahekordistavad oma töötajate annetused: palun uuri järele, kas sinu ettevõte annab annetusele omalt poolt midagi juurde. Saad jälgida meid saitidel [#twitter Twitter], [#identica identi.ca] või [#google Google+], öelda [#facebook Facebookis], et meeldime sulle või [#blog lugeda meie blogi]. Siin on [#annual Wikimedia Foundationi aastaaruanne (2012–13)], [#plan Wikimedia Foundationi aastaplaan (2013–2014)] ja [#strategic Wikimedia Foundationi viie aasta strateegiline plaan]. Saad osta ka Vikipeedia meeneid aadressil [#shop shop.wikimedia.org].

Sinu arvepidamise tarbeks: sinu annetusnumber oli [contributionId], annetuskuupäev [date] ja annetussumma [amount].

[ifRecurring] See annetus on üle kantud seoses sõlmitud püsikorraldusega. Raha kantakse Wikimedia Foundationile igakuiselt seni, kuni teatad meile soovist lõpetada. Kui soovid maksetest loobuda, vaata palun meie [#recurringCancel sellesisulisi lihtsaid juhiseid]. [endifRecurring]

Käesolev kiri sobib kinnituseks sinu annetuse kohta. Selle eest ei pakutud kaupu ega teenuseid ei täismahus ega ka osaliselt. Wikimedia Foundation on Ameerika Ühendriikide maksuseadustiku lõike 501(c)(3) põhjal maksuvabastusega mittetulunduslik heategevuslik organisatsioon. Meie aadress on 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. Meie USA maksuvabastusnumber on 20-0049703.

Teadetest loobumine:

Meile meeldiks, kui saaksime sinule kui annetajale saata teateid meie kogukonna tegemiste ja rahakogumiskampaaniate kohta. Kui sa siiski ei taha sedasorti kirju saada, klõpsa palun allpool ja me kustutame sind nimekirjast.

[#unsubscribe Loobu teadetest]


Palun aita meil see e-kiri [#translate tõlkida].