Збір пожертв/Переклад/Лист подяки 20131202

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20131202 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Наші вітання, [given name], [elseifFirstnameAndLastname] Шановний благодійнику, [endifFirstnameAndLastname]

Ви просто фантастичні! ДЯКУЄМО ВАМ за підтримку Фонду Вікімедіа, неприбуткової організації, яка забезпечує роботу Вікіпедії та її суміжних проектів.

[ifRecurringProblem] Ми нещодавно вирішили незначну технічну проблему, яка призупиняла деякі повторні пожертви. Ми відновили вашу повторну пожертву, надалі вона буде оброблятися у нормальному режимі. Ми не стягатимемо кошти за ті місяці, які було пропущено. Дякуємо за вашу терплячість і підтримку. І, будь ласка, не вагайтесь писати на адресу donate@wikimedia.org, якщо у вас виникають будь-які запитання. [endifRecurringProblem]

Ваша пожертва піде на утримання Вікіпедії не лише для вас, а й для інших читачів.

Серед них, можливо, є фермер-пенсіонер на півночі штату Нью-Йорк, який користується Вікіпедією, аби вивчати намул, чи студент у Куала-Лумпурі, що робить дослідження з органічної хімії. Або британський механік, який, отримавши в аварії травму хребта, використовує Вікіпедію, щоб перевчитися на веб-розробника. Або державний службовець з Фінляндії, який запустив офлайн-версію Вікіпедії для маленької школи в Гані. Чи батько родини в Мехіко, який на вихідних водить своїх маленьких дочок до музею й використовує Вікіпедію, щоб допомогти їм зрозуміти те, що вони там побачили.

Вікіпедія існує, щоб донести всю повноту людських знань до кожної людини в світі її рідною мовою. Це досить смілива місія, але маючи 30 мільйонів статей 287-ма мовами, можна сказати, що ми наближаємось до неї завдяки вам і таким людям, як ви.

Велика подяка вам від імені Фонду Вікімедіа та від півмільярда читачів Вікіпедії в усьому світі. Те, що ви допомагаєте нам оплатити витрати на утримання Вікіпедії, означає, що вона може залишатися вільною від реклами й незалежною від упереджень, націленою лише на допомогу своїм читачам. Саме такою, якою й має бути.

Ви могли помітити, що вперше у цьому році ми змінили наш збір пожертв таким чином, що більшість людей бачитимуть банери лише кілька разів, а не впродовж кількох тижнів. Ми так вирішили: ми не хочемо, щоб люди дратувалися через завелику кількість звернень. Але це означає також, що менше людей дізнається, що ми некомерційна організація і що нам потрібна їхня допомога. Тому я була б вдячна вам, коли б ви (якщо у вас є таке бажання) поширили наш заклик, переславши цього листа кільком своїм друзям.

І я б хотіла, щоб Ви спробували приєднатись до нас і допомогли писати Вікіпедію. Вікіпедію пишуть лише добровольці — десятки тисяч звичайних людей в усьому світі, таких самих як ми. Якщо ви помітите одрук чи дрібну помилку у Вікіпедії, будь ласка, виправте їх. Якщо ви знаєте щось, що варто додати, будь ласка, додайте це. Чимало людей отримують від цього задоволення і, можливо, Вам також сподобається.

Дякую вам ще раз. Я дуже ціную вашу довіру до нас і обіцяю: ми будемо використовувати ваші гроші обачно і з користю.

Із вдячністю,

Сью Ґарднер (Sue Gardner),
виконавчий директор,
Фонду Вікімедіа
[#donate donate.wikimedia.org]

Чимало роботодавців приєднуються до внесків своїх працівників, подвоюючи їх пожертви; будь ласка, поцікавтесь, чи має Ваша компанія таку корпоративну програму пожертв. Ви можете слідкувати за нами у [#twitter Twitter], [#identica identi.ca] і [#google Google+], вподобати нас у [#facebook Facebook] і [#blog читати наш блог]. До Вашої уваги [#annual річний звіт Фонду Вікімедіа 2012-2013], [#plan річний план Фонду Вікімедіа на 2013-2014 роки] та [#strategic 5-річний стратегічний план Фонду Вікімедіа]. Також Ви можете придбати товари Вікіпедії за адресою [#shop shop.wikimedia.org].

Для вашої звітності: ви зробили пожертву під номером [contributionId] від [date] у розмірі [amount].

[ifRecurring] Ця пожертва є частиною регулярної передплати. Щомісячні платежі будуть списуватися з рахунку за запитом Фонду Вікімедії, поки ви не повідомите про їх припинення. Якщо ви хочете скасувати платежі, будь ласка, ознайомтесь з нашими [#recurringCancel простими інструкціями скасування платежів]. [endifRecurring]

Цей лист може слугувати підтвердженням вашої пожертви. Ніяких товарів чи послуг не було надано за цей внесок (ні повністю, ні частково). Фонд Вікімедії (The Wikimedia Foundation, Inc.) — некомерційна добродійна корпорація, звільнена від податків у США (статус звільнення від податків 501(c)(3)). Наша адреса: 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105, USA. U.S. Номер звільнення від податків: 20-0049703.

Відмова від отримання повідомлень:

Ми б хотіли тримати вас, нашого благодійника, в курсі нашої суспільної діяльності і кампаній збору коштів. Проте, якщо Ви вважаєте за краще не отримувати від нас подібні повідомлення, будь ласка, клацніть по нижченаведеному посиланню, і ми вилучимо вашу адресу зі списку розсилки.

[#unsubscribe Відписатися]

Будь ласка, допоможіть нам [#translate перекласти] цього листа.