Jump to content

Tłumaczenie tygodnia

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Translation of the week and the translation is 94% complete.
Outdated translations are marked like this.
Skróts:
WM:TOTW,
TOTW

Ta strona jest przeznaczona dla Tłumaczenia tygodnia na Wikipedii.

Co tydzień, począwszy od poniedziałku, wybierany jest fragment lub pierwszy akapit ważnego artykułu do przetłumaczenia na jak najwięcej języków (zwłaszcza tych mniejszych).

Idealni kandydaci to: 1) krótkie, 2) łatwe do przetłumaczenia, 3) prowadzące do potencjalnych tłumaczeń innych tematów. Celem jest posiadanie szerokiego zakresu tematów poruszanych w każdym języku, którym dysponujemy. (Zobacz też: Proponowaną listę artykułów, które powinien mieć każdy język i Minipedia, projekt mający na celu stworzenie kolekcji artykułów zalążkowych.)

Zaktualizuj łącza interwiki na Wikidata twojej wersji językowej artykułu po zakończeniu tłumaczenia każdego tygodnia, tak aby wszystkie języki były ze sobą połączone.

Możesz komunikować się z innymi tłumaczami lub prosić o pomoc na Babylonie, centrum tłumaczeń Wikimedia.

Ten tydzień (26)

Zwycięzcą w tym tygodniu jest en:Koreans in Micronesia.

Proszę wymienić tłumaczenia tutaj.

Aktualni kandydaci

Umieść swoją nazwę obok, swojego ulubionego kandydata, wraz z potencjalnymi linkami w artykule (niektóre osoby mogą chcieć je również przetłumaczyć). Głosuj na stronie /Kandydaci do przetłumaczenia.

Odrzuceni kandydaci znajdują się pod adresem /Usunięci.

Zainteresowani tłumacze

Zainteresowani tłumacze, którzy chcieliby wziąć udział w tym projekcie, mogą wpisać się tutaj. Z góry dziękujemy za wsparcie. Jeśli chcesz, aby tłumaczenie tygodnia było dostarczane, co tydzień na twoją stronę dyskusji, możesz wpisać się na listę za pomocą poniższego przycisku.

Wcześniejsze tłumaczenia (2024)


Archiwum